środa, 23 maja 2012

Zapraszam na blog o języku i kulturze włoskiej


Jako jedna z autorek bloga Polacy we Włoszech  chciałam skorzystać z okazji i zaprosić was na  mój blog wloskicafe.blogspot.com, poświęcony języku i kulturze włoskiej, i jednocześnie podzielić się z wami bardzo miłą dla mnie wiadomością, że blog wloskicafe został zgłoszony przez czytelników do międzynarodowego konkursu:
  The Top 100 Language Lovers 2012 competition w kategorii Language Learning Blogs, zorganizowanego przez portale Lexiophiles i bab.la.

Następny etap konkursu to bezpośrednie głosowanie czytelników na nominowane blogi i strony językowe, które odbywa się w okresie od 15 do 28 maja. Konkurencja jest bardzo duża, jak podają organizatorzy, w zeszłym roku oddano ponad 45tys. głosów.

Jeśli polubiliście mój blog i chcecie zagłosować (można oddać tylko jeden głos!) wejdźcie na stronę link kliknijcie przy wloskicafe (blogi są podane w kolejności alfabetycznej) i potem kliknijcie na vote.Kochani, zgłoszenie mojego bloga do konkursu to dla mnie wyjątkowe wyróżnienie. Jest mi ogromnie miło i bardzo, bardzo dziękuję za wasze poparcie i tak pozytywny odbiór wloskicafe!  
Agnieszka 

3 komentarze:

  1. Agnieszko, trzymamy za Ciebie i Twoj blog kciuki!

    OdpowiedzUsuń
  2. jesli sie jakos przebije to tylko dzieki wam wszystkim:)dziekuje goraco za kazdy glos i za tyle wsparcia!

    OdpowiedzUsuń